Víteje na oficiálních
stránkach slovenské
zpěvačky a herečky
Zdenky Trvalcové.
Info o koncertech
najdete na mém
a .

napište mně


Welcome to the official
website of the slovak
singer and actress
Zdenka Trvalcová.
You can find info
about concerts
on my and .

write to me

Tango Underground Fiesta

Kapela Tango Underground Fiesta vznikla v roce 2012 v Praze a její repertoár je stejně pestrý jako její mezinárodní složení. Slovenka Zdenka Trvalcová, známá jako představitelka Edith Piaf divadelního představení „Edith Piaf – vrabčák předměstí“, nebo jako frontmanka kapely VOILA!, zpívá ve španělštině, francouzštině i italštině. Na akordeon hraje Australan Kieren Alexander, který se věnuje především stylu latin a jazzu, Alena Veretina – pianistka, původem z Ukrajiny, se věnuje klasické a jazzové hudbě, na kontrabas hraje Miloš Klápště, který má rusínské kořeny a je jedním z nejvšestrannějších hudebníků a nejžádanějších kontrabasistů a Českou republiku v kapele zastupuje houslista Milan Jakeš a Oliver Lipenský, který hraje na cajon a bicí – oba vystupují po boku významných českých i mezinárodních muzikantů.

Program Tango Underground Fiesta je složen ze skladeb Astora Piazzoly, Gotan Projectu, tradičního tanga, ale také i ze známých filmových a popových písní, které byly originálním způsobem upraveny do rytmu tanga.

Složení kapely:
zpěv: Zdenka Trvalcová
akordeon : Kieren Alexander
piano: Alena Veretina
housle: Milan Jakeš
kontrabas:Miloš Klápště
cajon, bicí : Oliver Lipenský


Founded in 2012 in Prague, Tango Underground Fiesta bring a refreshing approach to traditional and modern tango. Their repertoire, consisting of milonga classics to Tango Nuevo, is as varied as their international composition. Slovak Zdenka Trvalcová, well known as Edith Piaf in the production “Edith Piaf – vrabčák předměstí” and as singer in VOILA!, performs in Spanish, French and Italian. Accordionist Kieren Alexander, from Australia, is internationally known as a proponent of Latin and Jazz styles. Trained in Classical and Jazz music Ukrainian Alena Veretina plays piano and double-bass player Miloš Klápště, with Russian roots, is a most versatile bassist. Violinist Milan Jakeš and percussionist Oliver Lipenský add local flavour and hail from the Czech Republic.

Tango Underground Fiesta´s repertoire consists of traditional tangos, music by Astor Piazzolla, Gotan Project, in addition to arrangements of well-known movies and popular songs.

Band members:
voice: Zdenka Trvalcová
accordeon : Kieren Alexander
piano: Alena Veretina
violin: Milan Jakeš
double-bass: Miloš Klápště
cajon, drums: Oliver Lipenský

Music

Tango Underground Fiesta · María de Buenos Aires


Video


Photo